Per
20
May
admin

Selülit kavramı en çok bayanların ba? belas? haline geliyor diyebiliriz. Kısaca özetlemek gerekirse bayanlar için olumsuz bir durum olarak nitelendirebileceğimiz hücre içinde istenmedik bir biçimde fazla yağ birikimi ve buna bağlı olarak vücudumuzun belirli yerlerinde istenmedik bir biçimde sarkmalar meydana getirmesidir.

Lahana kürü selülit oluşumu konusunda çok büyük bir formuldür diyebiliriz. Lahana karadeniz yöresinde çok fazla tüketilen bir besindir ve dikkat edecek olursanız Karadeniz’li kişilerin çok aşırı kilolu olmadığını görebilirsiniz.

Selülitler için lahana kürü bu yüzden son yıllarda oldukça popüler bir hale geldi diyebiliriz. Peki lahana suyu nasıl içinı Lahana suyu nasıl zayıflatır gibi sorulara cevabımız ne olacak…

Ahmet maranki lahana suyu kürü konusundaki öneriler dikkate alındığında lahana yaprak larının temiz bir şekilde sıcak su içerisinde kaynatılması ve sabah akşam yemeklerinden sonra 1 bardak olarak içilmesi gerektiğini görebilirsiniz.

Lahana kürü 3 gün uygulandıktan sonra 3 gün ara verilerek devam ettirilmelidir… 21 gün boyunca bu periyot ile hareket ettiğinizde vücudunuzun karın dolaşımını düzenleyece?ini ve kiloları nızdan kurtuldu?unuzu göreceksiniz.Yazar:
Tarih:
Perşembe, Mayıs 20th, 2010 at 07:20
Kategori:
Zayıflama
Yorumlar:
Bu konuya yorum yazabilir, veya sitenizden bize link verebilirsiniz.
Navigasyon:

One Response to “Lahana suyu nasıl içilir”

  1. suna kocabas Dediki:

    benim sadece şikayetim göbekte ve belde aslında zayıf bile sayılırım yüzüme bakan cok zayıfsın der ama belim ve göbegim aksini söyler bacaklarım ve kalcamda zayıf ddimya sade bel kalın ve göbek var bunu nasıl halledebilirim ayrıc asunuda belirtiyim bel fıtıgından 6 ay önce amelyat oldum bu sebepten her egzersizide yapamıyorum bana yol gösterin lütfen

Bir yorum/soru yazmak istermisiniz?